Biz Kimiz?

Dr. Tea Co.

Dr. Tea Co. ailesi olarak, misafirlerimizi geniş bir yelpazesi olan aromalı çaylarla ve son yıllarda hızla modernleşen demleme teknolojileri ile tanıştırmak amacıyla Ekim 2016’nın ilk günü yola çıktık. Dünya çaylarını misafirlerimiz ile buluşturduğumuz konseptimizi ise, çayın siyah çaydan çok daha fazlası olduğunu göstermek için tasarladık.  

Hedefimiz, ülkemizde bulunan çay tarlalarından hasat edilen Türk çayından farklı olarak; Çin, Sri Lanka, Avrupa gibi dünyanın birçok farklı bölgesinden ithal edilen birbirinden özel dünya çaylarını sizlere tanıtmak.  İçerisinde gojiberry, cranberry, hindistan cevizi, çikolata, karamel ve tarçın gibi birbirinden farklı aromalar bulunan çaylarımız ile, misafirlerimize yeni deneyimler yaşatmayı kendimize misyon edindik.  İkinci nesil bir çay evi olarak, menümüzdeki lezzetlerin hepsini; benzersiz demleme teknolojimiz BKON Craft Brewer’ı kullanarak servis ediyoruz, ve en lezzetli içeceklerinin 90 ila 120 saniye arasında sıcak veya soğuk olarak hazırlanıp misafirlerimizin ellerinde olmasını sağlıyoruz.  

1 Ekimde Ankara, Çayyolu’nda başlayan yolculuğumuz, Mart 2017’de Dubai festival City şubemiz ve Temmuz ayında Arjantin Caddesi şubemiz ile devam etti.  Dr. Tea Co. büyümeye ve sizleri ağırlamaya Ekim ayında açılan Bahçelievler şubesi ile devam ediyor…  Kim bilir, çok geçmeden dünyanın her köşesinde Dr. Tea Co. ailesinin bir parçasına rastlayabilirsiniz…

Giriş & Kayıt

Giriş Yap

Parolamı unuttum

Alışveriş sepetini görüntüle

Sepetim Item Removed. Undo
  • No products in the cart.